ŞİRKETİMİZ

Barkod sistemleri olarakta bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektöründe faliyet gösteren firmamız siz saygı değer müşteri kitlesi ile kendisine yeni hedefler seçerek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırma yollarını aramaktadır.

 

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda hep en iyi olmayı ve en yüksekte yer almayı hedefleriz.

 

Ürün ve satış sonrası teknik desteğimizin müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmesi, değişen müşteri istek ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilmemiz, çalışanlarımızın müşteri odaklı bir bilince sahip olmaları ve eylemlerimizin hareket noktasının müşteri odaklılık olmasının avantajlarının sağlayacağı faydaları biliyoruz ve buna göre hareket ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Farklı alanlarda faaliyetlerini sürdüren Barkod Bilişim Sistemleri ekibi olarak biz, sürekli değişen ve ağırlaşan günümüz şartlarında birçok alanda ilklerin öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Sürekli olarak güncellediğimiz yazılımlarımız ve donanım stoklarımızla çağın gerisinde kalmamanız için sizlere hem elinizdeki program ve donanımları yeni teknolojilere uyumlu hale getirmek, hemde yeniliklere geçiş esnasında minimum maliyet felsefesi ile hareket etmekteyiz. Sizden gelen talepler ve yeni fikirler doğrultusunda sürekli yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olan programlarımız, hayatınıza yeni renkler katacak ve çalışmanın hiç bu kadar zevkli olacağını tahmin bile edemeyeceğiniz bir seviyeye geldiğinizin farkına varacaksınız.

Kesintisiz destek hizmetimiz ile günün hangi saatinde olursa olsun sorununuzu gidermek için bir fikrimiz var. Gelin bu fikirleri beraber hayata geçirelim...

 

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, diğer firmalarla olan ilişkilerimiz dürüstlük ve karşılıklı güvene dayanmaktadır. Her koşulda dürüst, adil ve doğru davranmak Barkod Bilişim Sistemleri ismi ile özdeşleşmiştir. Sizin yapmanız gereken sadece koltuğunuza oturup yapacaklarımızı görmektir.

Bizim yapacağımız misyon ve vizyonumuz doğrultusunda ülkemizin istihdamına katkıda bulunarak uygun iş gücü ve teknolojilerin öncüsü olmaktır.

Gururla söyleyebiliriz ki biz bu işi biliyoruz ve geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm çalışanlarımızın, stratejik planlarımızın ve faaliyetlerimizin temelinde yatan “ İnsan Kaynakları Politikası ” bizim için rehber niteliğini taşımaktadır. Tüm çalışanlarımızın, şirket kültürümüzün de bir parçası olan bu politikanın bilincinde oldukları gibi sürekli gelişime açık ve ileri görüşlü bir yol izleyerek her türlü sorunun üstesinden gelebilmektedir...

 

BARKOD ENERJİ SİSTEMLERİ
KALİTELİ BİR YAPI İÇİN BARKOD ENERJİ